...

Edyta D.
Mama dwójki dzieci

„Pani Ola już po pierwszej rozmowie wzbudza ogromne zaufanie. Jest życzliwą, empatyczną i uśmiechniętą osobą. W profesjonalny sposób a zarazem zrozumiały dla rodzica tłumaczy specyfikę rozwoju dziecka. Podczas konsultacji udziela cennych wskazówek. Jest bardzo zaangażowana w pomoc zarówno dziecku jak i rodzicom. Polecam z całego serca konsultacje u Pani Aleksandry”

(Opinia Mamy z przedszkola-Kraków)

Monika R.
Mama dwójki dzieci

„Pani Aleksandra to kompetentny specjalista psycholog, wspaniały i mądry człowiek. Pomogła przejść naszemu synowi przez trudny okres w życiu.Bez wątpienia jest psychologiem z powołania.
Syn złapał niesamowitą nić porozumienia z Panią Olą. Z każdego spotkania wychodził naładowany pozytywną energią, widać było jak dojrzewa/rozpracowuje swoje problemy. Pani Olu jesteśmy wdzięczni losowi, że spotkaliśmy właśnie Panią na swojej drodze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca”

(Opinia z portalu: ) TwójPsycholog.pl

Magdalena W.
Mama córeczki

„Człowiek którego głos ma brzmienie ciepła i bezpieczeństwa. Z sercem na dłoni. Z empatią sięgającą najwyższego lewelu, gdy innemu dzieje się krzywda. Gdy do niej dzwonisz i mówisz, że jesteś najgorszą matką na świecie bo właśnie nakrzyczałaś na własne dziecko, ona ze stoickim spokojem ze zrozumieniem odpowiada, że na pewno dzisiaj miałaś ciężki dzień i że musisz rozładować emocje na spacerze. W swoim życiu daje przykład pozytywnej informacji zwrotnej. Matka, żona, kobieta i przyjaciółka która w każdej roli, daje ogrom ciepła, miłości i bezpieczeństwa. Ktoś z Was pomyśli, że może nie jestem obiektywna bo znam Olę prywatnie. Otóż drodzy Państwo profesjonalizm na najwyższym poziomie. I przytoczę słowa, które Ola zawsze powtarza: „przyjaciół i rodziny się nie diagnozuje, ale zawsze Cię wysłucham i wesprę” zdecydujcie sami, bo warto”.

(Opinia prywatna)